Web stránky

02

Tvoríme webové stránky, cez všetky dostupné platformy a aktuálne sa venujeme aj vývoju vlastnej. Vieme si poradiť s každou prekážkou.

"Životná tragédia nie je, keď nedosiahnete svoj cieľ, ale keď žiaden cieľ nemáte. " Neznámy autor


Pozrite si naše práce


PRO-FIT

Logo, web-stránka, firemná identita

Na ploche 180 m2 ponúkame stroje, lavičky, činky v množstve a sortimente, aby ste si mohli precvičiť všetky svalové partie.

Pozrieť WEB

WRAP SQUAD

Logo, web-stránka

Túžite po originálnom vzhľade vozidla? Pomocou wrapingových fólií zmeníme dizajn Vášho auta behom 1 - 2 dní bez nutnosti rozoberania a lakovania jednotlivých dielov

Pozrieť WEB

Majerisko

Logo, web-stránka

Na trhu nájdete mnoho firiem, ktoré požičiavajú ťažké stroje, ale len pár firiem má skúsených pracovníkov, ktorí robia svoju prácu kvalitne a podľa vašich požiadaviek.

Pozrieť WEB

Progress GYM

Logo, web-stránka

Ponúkame skupinové a osobné tréningy Thajského Boxu na kondíciu, vylepšenie postavy, sebaobranu a odreagovanie sa. Vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy i mužov.

Pozrieť WEB

MALLVIA

Logo, blog

Prioritou našej cestovnej agentúry je spokojný klient, to znamená, poskytovať naším klientom najvyššiu kvalitu za rozumné ceny.

Pozrieť BLOG

KC Jozefa Arnolda

Web-stránka

Spolek pro obnovu a nové využití kulturní památky Arnoldovy vily, který si klade za cíl její prezentaci a otevření široké veřejnosti.

Pozrieť WEB

Stolárstvo STOPJAK

Web-stránka, logo

Poskytujeme komplexné stolárske služby po celom Slovensku. Z masívu vyrábame dvere, zárubne, okná, schody, postele a nábytok.

Pozrieť WEB

Exzas

Web-stránka, logo, firemná identita

Naša spoločnosť Autodiely EXZAS bola založená v roku 1993. Zaoberá sa predajom náhradných dielov a príslušenstva pre nákladné automobily.

Pozrieť WEB

JCOOKIES

Web-stránka

Chcete darovať svojim blízkym originálny darček? Skúste darovať naše darčekové koláčiky, nielen dobre vyzerajú ale sú aj veľmi chutné.

Pozrieť web

KONPeT- PC

Web-stránka

Pozrieť web

Tvoja firma

Web, e-shop

Text o tvojej firme.

Potrebujem web!