Web stránky

02

Tvoríme webové stránky, cez všetky dostupné platformy a aktuálne sa venujeme aj vývoju vlastnej. Vieme si poradiť s každou prekážkou.

"Life tragedy is not when you do not reach your goal. The tragedy is when you have no goal. "An unknown author


Pozrite si naše práce


NDŽilina

Web-stránka & Eshop

V areáli NDŽilina poskytujeme nákladnú dopravu, opravy vozidiel, prenájom priestorov, čerpaciu stanicu, veľkoobchod s drogistickým tovarom.

Pozrieť WEB

Primátor

Web-stránka

Staviate či renovujete svoj interiér a prišla chvíľa, kedy sa rozhodujete pre vhodný typ dverného krídla ?

Pozrieť WEB

Pán Waflička

Web-stránka

Palacinka alebo wafla? Na sladko či na slano?

Pozrieť WEB

Trustenglish

Web-stránka

Ponúkame širokú ponuku služieb v oblasti jazykov (anglický, nemecký, taliansky, francúzsky, španielsky), či už čo sa týka prekladov, tlmočenia alebo výučby. Dokážeme vypracovať projekty v anglickom jazyku alebo sprevádzať zahraničného klienta.

Pozrieť WEB

Mairon

Web-stránka

Sme na trhu viac ako 16 rokov a tlačíme na veľmi kvalitných a výkonných tlačiarňach značky do šírky 3,20 m.

Pozrieť WEB

Majerisko

Logo, web-stránka

Na trhu nájdete mnoho firiem, ktoré požičiavajú ťažké stroje, ale len pár firiem má skúsených pracovníkov, ktorí robia svoju prácu kvalitne a podľa vašich požiadaviek.

Pozrieť WEB

Progress GYM

Web-stránka

Ponúkame skupinové a osobné tréningy Thajského Boxu na kondíciu, vylepšenie postavy, sebaobranu a odreagovanie sa. Vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy i mužov.

Pozrieť WEB

STIZO

Logo, web-stránka

Sme slovenská firma, ktorá pôsobí v oblasti striekaných penových izolácií. Snažíme sa , aby bol náš zákazník vždy maximálne spokojný. Pri našej práci dbáme na kvalitu a prevedenie.

Pozrieť WEB

R Garage

Web-stránka

Našim cieľom je kvalitne odvedená práca a maximálne spokojný zákazník. Posktyujeme kvalitný servis a údržbu vozidlám nemeckých značiek. Špecializujeme sa na vozidlá značky BMW.

Pozrieť WEB

Stolárstvo STOPJAK

Web-stránka, logo

Poskytujeme komplexné stolárske služby po celom Slovensku. Z masívu vyrábame dvere, zárubne, okná, schody, postele a nábytok.

Pozrieť WEB

Exzas

Web-stránka, logo, firemná identita

Naša spoločnosť Autodiely EXZAS bola založená v roku 1993. Zaoberá sa predajom náhradných dielov a príslušenstva pre nákladné automobily.

Pozrieť WEB

GREEN CAFE

Web-stránka

Naša kaviareň má vyše 12 ročnú tradíciu a prednedávnom prešla re-brandingom loga a produktov. Snažíme sa zamerať na remeselné a domáce produkty.

Pozrieť WEB

KONPeT- PC

Web-stránka

Chcete darovať svojim blízkym originálny darček? Skúste darovať naše darčekové koláčiky, nielen dobre vyzerajú ale sú aj veľmi chutné.

Pozrieť WEB

Tvoja firma

Web-stránka alebo eshop

Text o Vašej spolčonosti.

Chcem WEB!